Acun Ilıcalı’nın Gösterişsiz(!) Araçları

By Ahmet Baz
0 Yorum 347 Görüntüleme

Acun Ilıcalı‘yı dünyaya nam salan programların atası olarak tanımaktayız. Ülkecek evlerde olduğumuz bu günlerde ülekmizdeki bütün dizilerin setleri durmuş durumda fakat Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor’un halen yayına devam etmesi ile beraber son tutunacak dalımız Acun Ilıcalı olmuş durumdadır. Tabi böyle büyük bir programın sahibi olunca ardından gelen para ve mülkte baya fazla olmaktadır, bu haberde göreceğiniz gibi Acun Ilıcalı’nın araçları baya pahalıdır.

Acun Ilıcalı

Acun Ilıcalı büyük araba ve motor tutkunudur. Araba ve motor ile beraber hız yapmayı sezen Acun Ilıcalı ise bu tutkusu ile sıklık ile dikkat çekmektedir. Acun Ilıcalı konuk olduğu programlar da maddi gelirini ve para ile gösteriş yapmayı sevmediğini açıklasa daarabası ve motorları gayet lüks konumdadır.

Acun Ilıcalı’nın En Sevdiği Aracı

Acun Ilıcalı‘nın en sevdiği aracı olan Ferrari F 458, aracın sıfır fiyatı ise 515 bin euro, Türk Lirası fiyatı ile 3.899.534 etmektedir. Eser Yenenler Show’da konuşan Acun Ilıcalı araçları sıfır almak yerine ise de ikinci el almayı tercih ettiğini de açıkladı.

Acun Ilıcalı’nın Arabası

Acun Ilıcalı’nın sıklık ile kullandığı araçlardan biri olan Aston Martin DB9 Coupe – Bang Olufsen şuan piyasa da sıfır olarak satılmamaktadır. Acun Ilıcalı’nın Aston Martin DB9 Coupe – Bang Olufsen aracının Türk Lirası fiyatı olaraktan 1.230.000 Türk Lirası etmektedir. Gayet güzel donanımlara sahip olan bu araç Acun Ilıca’nın garajını süslemektedir.

Acun Ilıcalı kask takmaması ile sürekli sosyal medya üzerinde tepkilerin odağında oluyor. Bu soruya açıklık getiren Acun Ilıcalı ise Amerika’da ve Dominik’in çok sıcak olması nedeni ile kask takma zorunluluğu olmadığını ve bu nedenle kask takmadığını açıkladı ve ülkemizde ise kasksız motor kullanmasığını dile de getirmiş durumda.

Acun Ilıcalı’nın Motorsiklet Tutkusu

Acun Ilıcalı’nın şu sıralar pek kullanmaığını düşündüğünü motoru HONDA GOLDWİNG GL1800’in fiyatı ise 80.000 Türk Lirası’na denk gelmektedir. Çok fazla teknik özellikleri ile dikkat çekmeyen bu motor Acun Ilıcalı’nın garajının nadide üyelerinden biri olduğunu tahmin etmekteyiz.

Acun Ilıcalı Motorsikleti

Acun Ilıcalı’nın Özel Uçağı

Acun Ilıcalı Uçağı

Ülkemiz’in en zenginlerinden olan Acun Ilıcalı’nın havaalanında özel jeti de bulunmaktadır. Özel jeti nedeni ile ön yargıların odağında olan Acun Ilıcalı bu uçağı yılda en az 16 kere Dominik’e gidip geldiği için uçak saatlerine ayak uyduramaması nedeni ile satın aldığını konusuna da açıklık getirmişti. Acun Ilıcıalı’ının uçağının fiyatı ise 24.000.000 Türk Lirası olduğunu da bilinen bilgiler arasındadır. Acun Ilıcalı’nın uçuşlarının uzun olması nedeni ile Acun Ilıcalı’nın internete girebilmesi için özel bir sistem de kurulmuş durumdadır.

Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul et Daha Fazlası

Çerez Kullanımı