Apple Cihaz Aksesuarları

Yaza Özel Apple Cihaz Aksesuarları

By admin
0 Yorum 926 Görüntüleme

Apple, yazın ilk günlerinde iPhone ve Apple Watch kullanıcıları için yaz havasına özel renklerde üç farklı Apple cihaz aksesuarları tanıtıldı. iPhone 11 ve Apple Watch özelinde tanıtılan kılıflar orta ölçekli fiyatı ile satışta.

Apple Cihaz Aksesuarları

Apple, yazın ilk günlerinde iPhone ve Apple Watch kullanıcıları için yaz havasına özel renklerde üç farklı Apple cihaz aksesuarları tanıtıldı. Yazı simgeleyen renkler ile hoş görüntü sunan yeni kılıf ve kayışlar, büyük beğeni toplayacağa benziyor. iPhone 11 ailesi için 299TL‘den satışa sunulan kılıflar, Apple Watch tarafında ise 329TL‘den satışa çıkıyor. Piyasadaki cihazlarına sık sık yenilikçi aksesuar seçenekleri ile karşımıza çıkan Apple, dünyanın en büyük geliştirici konferansı WWDC konferansı öncesi yaza merhaba dedi.

Apple Watch Aksesuar.

Her yıl dünyanın farklı yerlerinden gelen geliştiricileri bir araya toplayan ve Apple’ın yeni yazılım ve ürünlerinin tanıtıldığı WWDC konferansı, pandemi dolayısı ile bu yıl yalnızca dijital yayınlanacak. Ancak her yıl olduğu gibi Apple özelinde büyük ilgi göreceği kesin. iOS 14 ve sürpriz Apple ürünlerinin tanıtılacağı konferans için heyecan büyük.

Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul et Daha Fazlası

Çerez Kullanımı