Apple Store

Covid-19 Sebebi İle Kapanan Apple Store’lar Açılıyor

By admin
0 Yorum 80 Görüntüleme

Covid-19 Çin’in Wuhan kentinde kendisini göstermesi ile beraber mağazalarını kapatan Apple, geçtiğimiz günlerde Apple Store ‘ları yeniden açacağını duyurdu.

Apple Store

Covid-19 ile mücadele de tüm dünyada normale dönme hareketleri başladı. Başlayan hareketlilikle beraber Apple’da, aksiyon alarak tüm dünyada mağazalarını açıyor. Çeşitli kararlar ve önlemler neticesinde mağazalarını açmaya başlayan Apple, aldığı
kararları ve yeni dönem mağaza kurallarını apple.com üzerinden yayınladığı bir duyuru ile paylaştı.

Apple, yayınladığı duyuruda normalleşme süreci ile açılacak mağazalarındaki alınacak önlemleri yaptığı duyuruda şöyle aktarıyor, “Öncelikle etrafınızda epeyce boş alan bulacaksınız. Her mağazada içerideki kişi sayısını kısıtlayarak herkese geniş bir alan sunacağız.

Apple Store Genius Bar’da ve mağaza genelinde bire bir, kişiye özel hizmet vermek önceliğimiz olacak. Ayrıca çoğu yerde
bazı ek adımlar da atıyoruz. Tüm ekiplerimizin ve müşterilerimizin maske takmaları zorunlu olacak. Yanında maske olmayan müşterilerimize maske temin edeceğiz. Mağaza girişinde ateş ölçümü yapılacak ve öksürük veya ateş gibi belirtilerin olup olmadığı sorulacak.

Ayrıca müşterilerimizin COVID-19 geçirmiş kişilerle yakın zaman içinde temas edip etmediklerini de kontrol edeceğiz. Gün boyunca tüm yüzeylere, teşhir ürünlerine ve yoğunluğun yüksek olduğu alanlara özel bir önem vererek derinlemesine temizlik sağlayacağız.” İfadelerini aktardı.

Apple Store

Aynı zamanda normalleşme hareketliliği ile açılan mağazaların gerek görüldüğü takdirde kapatılabileceğini belirten Apple, mağazaların açılması noktasında gerekli tüm faktörlerin değerlendirildiğini belirtti.

Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul et Daha Fazlası

Çerez Kullanımı