Epic Games Ücretsiz Oyun

Epic Games, Çok Satan Bir Oyunu Daha Ücretsiz Sundu

By admin
0 Yorum 588 Görüntüleme

Epic Games, çok satan bir oyunu daha ücretsiz sundu. Dünya genelinde dijital oyun satışına başladığı günden beri ücretsiz sunduğu oyunlar ile Steam’e göz dağı vermeye devam ediyor. Bu sayede ise sürekli gündeme gelen Epic Games, geçtiğimiz günlerde ücretsiz olarak sunduğu GTA V ile popülerliğini iyice artırdı. Yakaladığı popüleriteyi sürdürmeye kararlı olan Epic Games, yeni sunduğu ücretsiz oyunlar ile iddiasını sürdürüyor.

Epic Games Ücretsiz Oyun

Her perşembe Türkiye saati ile 18’de ücretsiz oyun sunan Epic Games, bu hafta Ark: Survival Evolved oyununu ücretsiz olarak kullanıcılarına sundu. Üstelik ömür boyu. Hayatta kalma ve macera türü oyun severleri kendisine bağlayan Ark: Survival Evolved, 2017’de piyasaya sunulduğundan itibaren iyi bir oyuncu kitlesi yakaladı. Epic Games tarafından ücretsiz oyun olarak sunulması ile beraber daha fazla oyuncuyu kendisine çekeceği ise aşikar. Dinozorların yaşadığı dönemi konu edinen oyun, çeşitli dinozor ırklarını detaylı bir şekilde sunuyor.

Tamamen kişisel isteğe göre şekillenen oyunda, sıfırdan başlayarak hayatta kalmaya çalışılıyor. Ark: Survival Evolved’da çeşitli silahların geliştirilmesi, dinozorların evcilleştirilmesi ve çeşitli ev yapımları gibi pek çok yapılabilecek alternatif mevcut. Açık dünya oyunu olarak bir hayli detaylı olan Ark: Survival Evolved bireysel oynanabildiği gibi online alternatifte sunuyor. Ayrıca oyun ücretsiz olması ile birlikte çok daha fazla online oyuncuyu kendisine çekeceğe benziyor.

Epic Games Ücretsiz Oyun

Epic Games tarafından ücretsiz olarak sunulan, macera ve hayatta kalma kategorisini birlikte sunarak harika bir dinozor devrini anımsatan Ark: Survival Evolved’a sahip olmak için tek yapmanız gereken bir Epic Games hesabı sahibi olmak. Hemen Epic Games internet adresine giderek bu harika oyuna ücretsiz bir şekilde sahip olun. Ayrıca, ücretsiz olarak kütüphanenize eklediğiniz oyunu dilediğiniz zaman oynayabilirsiniz.

Epic Games Rekabeti Bırakmıyor

Epic Games her hafta ücretsiz olarak sunduğu oyunlar ile kullanıcı sayısını git gide artırıyor. Ayrıca Epic Games ne kadar daha ücretsiz oyun sunacak henüz bilinmiyor. Ancak bu şekilde en büyük rakibini yakalayan Epic Games, rekabette kalmaya devam etmek için uzun bir süre daha bu stratejisine devam edeceğe benziyor. Üstelik her oyunda sunulan oyun kalitesi daha çok artıyor. Oyuncular Epic Games’i tercih etmeye devam edeceğe benziyor.

Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul et Daha Fazlası

Çerez Kullanımı