Reliance Jio

Intel Reliance Jio ‘ya 253,5 milyon $ yatırım yapacak

By Alperen İNCE
0 Yorum 253 Görüntüleme

Reliance Jio için Intel  Cuma günü yaptığı açıklamada, Reliance Jio Platforms’a 253.5 milyon $ yatırım yapacağını açıkladı. Facebook, General Atlantic ve Silver Lake dahil olmak üzere son aylarda Hindistan’ın en iyi telekom operatörünü destekleyen, yüksek profilli yatırımcılara katılacağını söyledi.

Amerikalı yonga üreticisinin yatırım kolu, Hindistan firmasına 65 milyar dolarlık bir değer vererek Jio Platforms‘ta% 0.39 hisseyi aldığını söyledi. Intel Capital, Nisan ayından bu yana% 25 hisse satarak 15.5 milyar dolardan fazla para toplayan Jio Platforms’ta hisse satın alan 12. yatırımcı.

Reliance Jio

“Jio Platforms, düşük maliyetli dijital hizmetlerin gücünü Hindistan’a getirmek istiyor. Bunun için etkileyici mühendislik yeteneklerini uygulamaya odaklanıyor ve Intel’in yaşamları zenginleştiren çığır açan teknoloji sunma amacını taşıyor. Dijital erişim ve verilerin iş ve toplumu daha iyi hale getirebileceğine inanıyoruz ”dedi.

Kaynak: Tech Crunch

Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul et Daha Fazlası

Çerez Kullanımı