OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro 14 Nisan’da açıklanacak

By admin
0 Yorum 649 Görüntüleme


OnePlus 8, 14 Nisan’da çevrimiçi bir canlı akış sırasında açıklanacak.OnePlus, dizinin “tam 5G cihaz serisinden” oluşacağını ve dizide geçen yıl bazı telefonlarında bulunan 90Hz ekranlardan 120Hz ekrana sahip bir telefon olacağını söylüyor.Son raporlarda “OnePlus Z” adı verilen daha ucuz bir üçüncü cihazla birleştirilebileceğini iddia etmesine rağmen, OnePlus 8 ve 8 Pro etkinliğinde iki ana cihazın piyasaya sürülmesi bekleniyor.

OnePlus tarafından yeni cihazları hakkında sağlanan resmi ayrıntıların ötesinde, şirketin en son telefonlarında neler sunmayı planladığı konusunda bazı sızıntılar ve söylentiler oldu.Raporlar, cihazların OnePlus’ın Kablosuz Güç Konsorsiyumu’na Ocak ayında tekrar katılmasının ardından nihayet kablosuz şarjı destekleyeceğini ve telefonun “Pro” sürümünde bir OnePlus cihazının ilk kez resmi bir IP derecesi aldı.

Tasarım açısından, telefonların geçen yılın Pro cihazlarında bulunan pop-up selfie kamerayı delik delme çentikleri lehine indirmesi bekleniyor.Sızıntılar cihazın yeşil, siyah ve floresan bir “interstellar glow” renginde olacağını iddia etti.Arka tarafta Pro’nun dört arka kamera içermesi bekleniyor, standart OnePlus 8 ise sadece üç tane olabilir.

Lansmanı OnePlus web sitesinde ve şirketin YouTube kanalı üzerinden izleyebileceksiniz. Lansmanın 14 Nisan’da saat 11: 00’da başlaması planlanıyor

Bilgilendirme: Bu parça ilk olarak OnePlus 8 serisine şirketin “sekizinci nesil” telefonu olarak atıfta bulundu. Ancak, şirket OnePlus 4’ü atladı ve OnePlus 8’i serinin yedinci numaralı telefonu yaptı.

Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul et Daha Fazlası

Çerez Kullanımı