Pro Display XDR

Pro Display XDR: Göreceksiniz İnanmanız Zaman Alacak

By admin
0 Yorum 62 Görüntüleme

Pro Display XDR, tüm zamanların en iyi görüntü sunan 32 inç 6K Retina ekranı. Apple’ın geçen yıl düzenlediği WWDC‘de Mac Pro ile tanıtılan ekran. 32 inç büyüklüğünde ve 6K görüntü sunuyor. Kusursuz tasarımı ve gelişen teknolojisi ile harikalar yaratmanızı amaçlıyor.

Pro Display XDR

Bu zamana kadar sunulan en iyi görüntü deneyimini yaşatmayı amaç edinen Display XDR, harikalar sunuyor. Retina ekranı sayesinde gözlerinizi alamayacağınız bir deneyim vaadediyor. Özellikle tasarım ve kurgu ile uğraşan insanları yaratıcılığının artırmasına büyük imkan sunan yeni nesil ekran, sunduğu gerçekçi renk ve görüntü sayesinde yaptığınızın işi inanılmaz kılıyor.

Profesyoneller için geliştirilen Pro Display XDR, geniş bakış açısı, daha az yansıma, geniş renk yelpazesi ve çok daha fazlasıyla beğenilmeyi hak ediyor. Özellikle 6K görüntü desteği sunan ekran sunduğu görüntülerin gerçekçiliğini adeta niteliyor. İki alternatifi bulunan ekran standart cam hali ile 35.999 TL’ye Nano-texture cam ile 42.999 TL’ye apple.com‘da.

Pro Display XDR

İnanılmaz görüntüler, ve her bakışta derinliklere dalmak istiyorsanız Apple’ın 6K ekranı tam size göre. Yaratıcılığınızın ve hayallerinizin yansımasını göreceğiniz 6K görüntü sunan retina ekranı ile Pro Display XDR harika özellikleri ve daha fazlası ile tüm imkanları size sunuyor.

Mac Pro 2019 ile beraber gücünü tam olarak yansıtan Pro Display, fiyatı ve özellikleri bakımından herkese hitap etmiyor. Ancak profesyoneller için tercih noktasında bir numaralı ekran olabilir.

Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul et Daha Fazlası

Çerez Kullanımı