TARAYICI ÜZERİNDEN ÜCRETSİZ COUNTER STRIKE OYNAMAK MI? (ÜCRETSİZ BROWSER FPS OYUNLARI)

By admin
0 Yorum 1797 Görüntüleme

           Vaka sayılarının tekrar artışa geçtiği bugünlerde, #EvdeKal çağrısına elimizden geldiğince uymaya çalışıyoruz. Peki evde geçirdiğimiz bu sıkıcı günleri nasıl atlatabiliriz? İşte oyunlar bu sıkıcı günler için muhteşem bir çözüm. Ama oyun konsolun ya da yeni nesil oyunları kaldırabilecek bir bilgisayarın yok mu? İşte onun da çözümü bizde!

            Üstelik çoğu da arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz çevrimiçi FPS oyunu. Birçoğunun CS:GO ile yarışacak kıvamda olduğu ve sadece tarayıcınızdan oynayabileceğiniz  FPS oyunlar listemize hemen başlayalım:

  • Forward Assault Remix

Counter Strike : Global Offensive benzerliği ile bizleri karşılayan Forward Assault Remix, aşağıdaki linkte sizi bekliyor!

https://www.crazygames.com/game/forward-assault

  • Cemetery Warrior 4

Klasik oyunların bağımlılarındaysanız Cemetery Warrior 4 tam sizlik. Klasik DOOM benzerliğiyle öne çıkan Cemetery Warrior 4, oyun içi müzikleriyle de sizleri kaosun içinde bırakmayı planlıyor.

https://www.crazygames.com/game/cemetery-warrior-4

  • Krunker.io

Minecraft evreninde Counter Strike? Minecraft’ın neşeli grafikleriyle Counter Strike mekaniğini birleştiren krunker.io güzel ve eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

https://krunker.io/

  • Zombies.io

Peki üzerine akın akın gelen zombileri bir bir öldürmeye ne dersin? Zombileri yakabildiğiniz, patlatabildiğiniz ve hatta beyzbol sopasıyla vurabildiğiniz zombies.io’da eğleneceğinize hiç şüphe yok.

https://zombies.io/

  • Shell Shockers

“Yumurta mı tavuktan, tavuk mu yumurtadan” sorusunu bir kenara koy. Bir yumurta olarak karşı takım yumurtalarını öldürmek istemez misin? Mizahi ve eğlenceli grafikleriyle farklı bir oyun Shell Shockers.

https://shellshock.io/

  • SuperHot

Steam’de ve VR’da çokça satan, yenilikçi oyun mekaniğiyle adından bolca söz ettiren SuperHot, prototip versiyonu ile tarayıcınızda sizi bekliyor. Listenin belki de en şaşırtıcı oyunu olan SuperHot, zamana yön verebileceğiniz gerçekten de muhteşem bir oyun.

  • SpaceGuard.io

Savaşı uzaya taşımaya ne dersin? Uzay atmosferi, uzay silahları ile çevrimiçi oynayabileceğiniz SpaceGuard.io için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

https://spaceguard.io/

  • Bullet Force

Listenin belki de en iyi grafikli oyunu Bullet Force. Bizleri Call of Duty benzerliğiyle ve gerçekçi vuruş hissiyle buluşturan Bullet Force, bir başka oynaması ücretsiz online FPS oyunu.

https://www.1001oyun.com/oyun/bullet-force-multiplayer.html

  • Bullet Party 2

Bir başka CS:GO benzerliğiyle karşımıza çıkan Bullet Party 2, dünyanın en çok oynanan haritası olan Dust 2’yi de bizlere sunuyor. Dust 2 haritasında Long’dan rush’layanlara geçit vermeyeceğiniz günler diliyoruz!

https://tr.y8.com/games/bullet_party_

CS ONLINE CLUB

Counter Strike 1.6 ‘nın ücretsiz ve fan yapımı sürümünü tarayıcılarımızda oynamaya başladık! Counter Strike 1.6 görselleriyle birebir olarak hazırlanan CS Online Club, TR server’leri de barındırmakta. CS 1.6 nostaljisini yaşamak için alttaki linke tıklayabilirsiniz!

https://cs-online.club/tr/servers

Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul et Daha Fazlası

Çerez Kullanımı